" BOŻE NARODZENIE W PUDEŁKU PO BUTACH"

Zapraszamy wszystkich chętnych i chcących zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka do włączenia się w naszą świąteczną akcję.
Dziś startujemy, a koniec akcji to 14 grudnia.
Akcja "Boże Narodzenie w pudełku po butach" nabiera tempa.
Informacja dla osób, które jeszcze nie słyszały o akcji: każdy chętny ma możliwość przygotowania paczki świątecznej dla jednego z naszych podopiecznych (bezdomnego, bezrobotnego, osoby starszej, członka rodziny wielodzietnej). Chcemy, by tak jak my wszyscy, poczuli magię świąt i zostali obdarowani niespodzianką. Ideą akcji jest to, by prezent dla tej osoby zmieścił się w pudełku po butach.
Co może znaleźć się w paczce?
Kosmetyki, artykuły spożywcze, ubrania, ciepła bielizna, buty. Prosimy, by były to nieużywane rzeczy (w końcu to prezent:) )
Prosimy również, by na pudełku napisać, dla kogo przeznaczona jest paczka, czyli płeć oraz wiek lub rozmiar ubrań i butów.
Akcja trwa do 14 grudnia. Paczki można przynieść do siedziby fundacji (lub na furtę klasztorną oo. franciszkanów) oraz w miejsca, które wyznaczone zostały przez zaangażowane osoby i firmy. W najbliższych dniach na fanpage'u będziemy informować, kto włączył się w akcję i gdzie można oddać gotową paczkę, by trafiła do właściwych rąk :)
Wszystkim, którzy do tej pory zaangażowali się w akcję, serdecznie dziękujemy